{ODPOCET_TEXT}

Výherci cen pro žáky podle pořadí za šk. rok 2017-2018


Adam Janulík
3.A, ZŠ Tvrdonice (Horské kolo)
Vojtěch Kalný
II.B, ZŠ a MŠ, Masarykovo nám., Nové Dvory (Playstation 4)
Julie Sedlářová
2.C, ZŠ Npor. Eliáše, Pardubice (Playstation 4)
Matyas Alex Műller
2.C, ZŠ Kozelkova, Chlumec nad Cidlinou (Smartphone)
Poukázka na nákup knih v hodnotě 500 Kč
Matthias Stökelmaier, I.B, ZŠ nám. Republiky, Znojmo (Poukázka na nákup knih) Libuše Haeyeon Lee, 1.B, Základní škola (Poukázka na nákup knih) Leontýna Dražilová, 1.C, ZŠ Moravská Třebová, Palackého (Poukázka na nákup knih) Adam Křivánek, 1.A, ZŠ Velké Bílovice (Poukázka na nákup knih) Laura Matelová, 1. C, FZŠ, Hálkova ul., Olomouc (Poukázka na nákup knih) Adam Turanský, 1., ZŠ a MŠ Františka Palackého (Poukázka na nákup knih) Helena Hošťálek, 1. C, 28. ZŠ Rodinná 39, Plzeň (Poukázka na nákup knih) Klára Matušková, 1.A, ZŠ a MŠ J. Gočára, Tylovo nábřeží, Hradec Králové (Poukázka na nákup knih) Jan Pálka, 1.A, ZŠ Slovácká, Břeclav (Poukázka na nákup knih) Tereza Baumanová, 1.B, ZŠ Velké Bílovice (Poukázka na nákup knih) Martin Kašpárek, 1., ZŠ Kosova Hora (Poukázka na nákup knih) Martin Černý, 1.C, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Veronika Pastyříková, 1.B, ZŠ a MŠ Bílovice (Poukázka na nákup knih) Marek Životský, 1.A, Stroj na jedničky (Poukázka na nákup knih) Filip Kokeš, 1.A, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Karolína Mlynárová, 1.D, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Rebecca Holá, 1.C, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Miroslav Jablonovský, 1.A, ZŠ Kamenná, Aš (Poukázka na nákup knih) Daniel Bártík, 1.C, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Ondřej Kalivoda, 1.D, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Adéla Hrabětová, 1.B, ZŠ Slovácká, Břeclav (Poukázka na nákup knih) Anežka Rumlová, 1.B, ZŠ a MŠ, Praha - Slivenec (Poukázka na nákup knih) Kateřina Hřebačková, 1.C, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Martin Choura, 1.D, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) ALEKSA IVANOVIČ, 1.E, ZŠ, Novoborská 371, Praha 9 (Poukázka na nákup knih) LUKÁŠ PANOCHA, 1.C, ZŠ, Novoborská 371, Praha 9 (Poukázka na nákup knih) Lucie Birošíková, 0.B, ZŠ Ratibořická 1700, Praha 9 (Poukázka na nákup knih) Dan Zrůbek, 3. B, FZŠ, Hálkova ul., Olomouc (Poukázka na nákup knih) Václav Jan Hašl, 3.A, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Dalimil Beránek, 4.B, ZŠ Bří. Venclíků 1140, Praha 9 - Černý Most (Poukázka na nákup knih) Michal Karpíšek, 4.A, Základní škola s mateřskou školou Tlučná okres Plzeň-sever (Poukázka na nákup knih) Adam Zrůbek, 4. B, FZŠ, Hálkova ul., Olomouc (Poukázka na nákup knih) Anežka Procházková, 5.B, FZŠ dr. Milady Horákové a MŠ, Rožňavská ul., Olomouc (Poukázka na nákup knih) Elen Bittnerová, V. A, Základní škola,Ostrava (Poukázka na nákup knih) Denisa Radová, 5.A, ZŠ a MŠ Oty Pavla, Buštěhrad (Poukázka na nákup knih) Katrin Hellerová, 6.C, 7. ZŠ Školní, Příbram VIII (Poukázka na nákup knih) Adam Abrhám, prima, Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice, Jiráskova 617 (Poukázka na nákup knih) Tomáš Pavelka, 6.A, ZŠ Židlochovice (Poukázka na nákup knih) Jan Psík, VII. A, Základní škola,Ostrava (Poukázka na nákup knih) Václav Vilímovský, 7.B, I. ZŠ Zruč nad Sázavou (Poukázka na nákup knih) Matěj Šimek, 7. A, I. ZŠ Zruč nad Sázavou (Poukázka na nákup knih) ADÉLA ŽÁKOVÁ, 8.A, ZŠ, Novoborská 371, Praha 9 (Poukázka na nákup knih) Ema Chvojková, 8.B, Základní škola (Poukázka na nákup knih) Tomáš Novák, sekunda CMG, RG a ZŠ města Prostějova, Studentská, (Poukázka na nákup knih) Tadeáš Zobal, IX., ZŠ a MŠ Archlebov (Poukázka na nákup knih) Adam Kulig, 9.A, ZŠ a MŠ s p.j.v. Nádražní 10, Třinec (Poukázka na nákup knih) Sára Ruhswurmová, 9. A, ZŠ a MŠ Albrechtice, Školní, Albrechtice (Poukázka na nákup knih)

Výherci cen pro koordinátory za šk. rok 2017 - 2018

Koordinátor, který odpovídal za Vítěze Soutěže v prvním pořadí: koordinátor ze Základní školy a Mateřské školy Nové Dvory, Masarykovo náměstí 1
Koordinátor s nejvyšším počtem úspěšných účastníků: koordinátor ze Základní školy, Příbram VIII, Školní 75 získávají poukázku opravňující k víkendovému pobytu v Aquaparku v hodnotě 3 000,- Kč.

Výherci

Výherci 1. losovatelného opakovacího kola

Výherci
Barbora Akrmanová Filip Blaška Ondřej Boukal
Daniel Coufal Nicolas Foldyna Tomáš Gebauer
Mates Gruber Jan Habčák René Hagara
Natálie Hazuchová Štěpán Hruška Denisa Jarosova
Barbora Jindrová Zuzana Jiráňová Veronika Kemrová
Viktorie Kemrová Sára Kobernová Tomáš Kubrycht
Natálie Lacinová Daniel Leysek Nelly Magdy
Tomáš Makúch Vítězslav Mikeš Vojtěch Plocek
Beáta Prachařová Matěj Rapáč Natálie Sukopová
David Škarka Filip Vlk Jan Vospálek

Výherci 2. losovatelného opakovacího kola

Výherci
Barbora Akrmanová Alexandr Janák Martin Reininger
Daniel Coufal Zuzana Jiráňová Marek Skopal
Kateřina Dlesková Helena Jiráňová Anna Směšná
Hana Drálová Veronika Kemrová Tereze Smolová
Lucie Felgrová Jitka Kneiflová Marek Ševčík
Michal Freml Daniel Kral Hana Ševčíková
Mates Gruber Miriam Kristianová Jakub Šimeček
René Hagara Petr Lánger Nela Veličková
Kateřina Hájková Kristýna Lantová Martin Viktora
Natálie Hazuchová Anita Nižniková Jan Vospálek

Výherci 2. soutěžního kola

Výherci
Damián Šmehil Helena Svatoňová Eliška Šaldová
Eliška Šaldová Filip Peroutka Viktor Zachoval
Adam Bradáč Nikol Suchoparová Martin Kašpárek
Lucie Hofmanová Tereza Poulíčková Alexandra Knotková
Tobiáš Tiefenbach Vojtěch Šimek Pavel Zmija
Václav Jan Hašl Adéla Říhová Dan Zrůbek
Petr Karlík Andrea Pavlačíková Jakub Patras
Zdeněk Dvořáček Milan Drašar Adam Žáček
Johana Šmehilová Lenka Herálecká René Hagara
Barbora Marková Dominik Tobek Kryštof Kohout

Výherci 3. soutěžního kola

Výherci
Karolína Mlčáková David Frantl Richard Bolehovský
Anežka Skalická Anna Světlíková Josef Litoš
Matthias Stöckelmaier Sabina Valašíková Jiří Matyáš Krovak
Tomáš Hradecký Lucie Kubná Vojtěch Major
Lukáš Fogl Matyáš Mikeš Petr Bělík
Adam Zrůbek Sofie Rambousková Jakub Töviš
Zdeněk Dvořáček Milan Drašar Adam Žáček
Katrin Hellerová Josef Večeřa Krystof Brezik
Anna Jiřičková Tomáš Pařízek Jan Říha
Adéla Žáková Michal Bršťák Eva Jarošová

Výherci 4. soutěžního kola

Výherci
Justýna Mozolová Damián Šmehil Helena Svatoňová
Eliška Šaldová Nela Rabiňák Anna Prášková
Josef Prošvic Kristýna Cieslarová Ondřej Belšán
Jaroslav Kraml Tereza Svatoňová Jakub Světlík
Nicol Šeligová Tereza Ziková Adéla Matoušková
Matouš Ploc Anita Ranná Ladislav Bělík
Adam Znojemský Tereza Doležalová Anežka Parvová
Petr Vodička Adéla Stříteská Ondřej Řehák
Ondřej Řehák Dominik Tobek Darina Řehková
Kryštof Kohout Šimon Mrázek Tomáš Javůrek

Výherci posledních 5 kol

Výherci
Třída Pořadí Hrajíci Částka
1. ročník 1. David Frantl 500 Kč
1. ročník 2. Lada Šidlichovská 300 Kč
1. ročník 3. Anežka Skalická 200 Kč
2. ročník 1. Matthias Stöckelmaier 500 Kč
2. ročník 2. Alexandra Knotková 300 Kč
2. ročník 3. Lukáš Panocha 200 Kč
3. ročník 1. Tomáš Hradecký 500 Kč
3. ročník 2. Jaroslav Kraml 300 Kč
3. ročník 3. Martin Viktora 200 Kč
4. ročník 1. Tereza Ziková 500 Kč
4. ročník 2. Alžběta Knotková 300 Kč
4. ročník 3. Matyáš Mikeš 200 Kč
5. ročník 1. Petr Karlík 500 Kč
5. ročník 2. Jan Frantl 300 Kč
5. ročník 3. Marek Chýle 200 Kč
6. ročník 1. Ondřej Boukal 500 Kč
6. ročník 2. Zdeněk Dvořáček 300 Kč
6. ročník 3. Michal Špriňar 200 Kč
7. ročník 1. Katrin Hellerová 500 Kč
7. ročník 2. Anežka Parvová 300 Kč
7. ročník 3. Adéla Stříteská 200 Kč
8. ročník 1. Anna Jiřičková 500 Kč
8. ročník 2. Ondřej Řehák 300 Kč
8. ročník 3. Tomáš Pařízek 200 Kč
9. ročník 1. Eva Jarošová 500 Kč
9. ročník 2. Darina Řehková 300 Kč
9. ročník 3. Tomáš Javůrek 200 Kč

Výherci 6. soutěžního kola

Výherci
Filip Peroutka Viktor Zachoval Adam Bradáč
Nikol Suchoparová Adam Pruša Martin Kašpárek
Lucie Hofmanová Tereza Poulíčková Tobiáš Tiefenbach
Vojtěch Šimek Pavel Zmija Ondřej Lubina
Nela Šidlichovská Tadeáš Jan Novák Eva Heřmanová
Lucie Petrášková Natálie Machálková Adélka Čejková
Vendula Rejzková Matěj Bílek Jitka Přepechalová
Natalia Lošťáková Jonáš Cacek Jiri Kral
Johana Šmehilová Jindřich Stříteský Klára Joštová
Ondřej Vilím Martin Hlozek Adam Turanský

Výherci 7. soutěžního kola

Výherci
Patrik Albín Franek David Pěnička Denis Grenar
Robin Rod Miroslav Šašinka Karolína Kundrátová
Matěj Fatka David Filip Adéla Reichstädterová
Adam Mikolowitsch Maxmilian Rambousek Petr Žák
Daryna Harmash Tereza Jandová Jakub Částek
Štěpán Lochner Šimon Hévr Jakub Mlejnek
Richard Šiška Monika Dvořáčková Alžběta Nebusová
Daniel Kotelensky Michal Nováček František Kracík
Ema Stříteská Martina Jusková Milan Szatmári
Jan Machotka Marian Kudela Tereza Čierna